O nas…

INSPIROWANY PASJĄ DO SAMOCHODÓW

Pierwszy warsztat samochodowy otworzyłem w roku 1978 na Chojnach przy ulicy Wołodyjowskiego 1. Od tego czasu starałem się rozwijać swój warsztat oraz stale podnosić poziom oferowanych usług. W troskę o swoich klientów w maju 1985 roku rozpocząłem budowę nowego warsztatu który był zlokalizowany wówczas przy alei Włókniarzy 257, obecnie jest to aleja Jana Pawła II 33. Mógł on pomieścić więcej samochodów oraz poszerzył gamę urządzeń potrzebnych do napraw blacharsko lakierniczych. W 1995 roku rozpocząłem kolejną rozbudowę swojego zakładu. Stworzyłem bardzo dobre warunki lakiernicze, m.in. dedykowaną komorę lakierniczą. Garaże mechaniczne zostały zaopatrzone w podnośniki, szarpaki, cały potrzebny osprzęt, na który w tych czasach mogły sobie pozwolić jedynie duże warsztaty. Ja natomiast starałem się, żeby klient był obsłużony kompleksowo dlatego nie mogło zabraknąć u mnie żadnego sprzętu.

Praca

NASZE REALIZACJE

Kliknij na zdjęcie żeby zobaczyć:

Doświadczenie

OBSŁUGA MA ZNACZENIE

Już jako mały chłopiec interesowałem się samochodami. Zawsze lubiłem pomagać tacie przy aucie, podając mu klucze lub odkręcając jakąś śrubkę. Gdy tato nie patrzył, wsiadałem do auta, udając, że jeżdżę. Zawsze sprawiało mi to radość i dlatego ścieżkę swojej kariery ukierunkowałem w tą stronę.

0.1 PROFESJONALIZM

Rzetelność i skuteczność działania, zrozumienie potrzeb Klienta oraz wysokie kompetencje to atuty, dzięki którym zapewniamy skuteczną pomoc i poczucie bezpieczeństwa naszym Klientom.

02. ROZWÓJ

Stale inwestujemy w rozwój swoich umiejętności. Posiadamy liczne certyfikaty które są potwierdzeniem naszych kompetencji.

03. ZAANGAŻOWANIE 

Każdy samochód który trafia do naszego warsztatu jest traktowany indywidualnie. Zachowana jest najwyższa staranność oraz czystość podczas prowadzenia napraw.

Umiejętności

ROZWÓJ ŹRÓDŁEM SUKCESU

W swojej karierze podejmowałem się napraw, renowacji, oraz projektowania wielu typów samochodów. Nie są mi obce żadne samochody co możesz zobaczyć w zakładce realizacje. Tylko dzięki nowym wyzwaniom nabyłem umiejętności dzięki którym obsługuję klientów z całej europy.
LAKIERNICTWO 98%
BLACHARSTWO 96%
MECHANIKA POJAZDOWA 95%
RENOWACJA POJAZDÓW 97%

Kontakt

  • 601 394 744